• 0

Yaz aylarının Vazgeçilmezi; Elbise Seçimleri

2018-04-20

Bu yaz elbise moda!

Sıcak havalarda pantolon giyenlerimiz çok azdır. Pantolon giyenler ise ya İspanyol paça ya da bol paça pantolonları tercih ediyorlardır. Özellikle dökümlü kıs veya uzun elbiseleri tercih ederseniz hem daha şık hem de daha tarz görüneceğinizi şiddetle söyleyebiliriz. Özel gece davetlerinden plajlara, sahneden eve akla gelebilecek hemen hemen her yerde giyilen ve ne kadar zaman geçerse geçsin popülerliğinden hiçbir şey yitirmeyen önemli bir parçadır. Alaçatı sokaklarının stiline uygun, sahilde, taş evlerin bulunduğu sokaklarda rüzgarın uçuşturduğu elbiselerinizde bambaşka bir tarz yakalayabilirsiniz.

Yaz gecelerinde Alaçatı beachleri çokça tercih edilir. Sokaklarındaki mekanlar olduğu kadar plajda yakamozu izlerken arkadaşlarınızla özel bir gece geçirebiliyorsunuz. Sarı kumun yakamoz ışığında turuncu elbisenizle nasıl da şık görüneceğinizi aklınıza getirin! O akşamın en büyüleyicisi siz olabilirsiniz. Yazın en çok tercih edilen stiller arasında etek ve elbise stili yer alıyor. Yazın sıcağında giyilecek en ideal kıyafet parçaları diyebiliriz. İçinde en rahat edeceğiniz kıyafetler olduğunu unutmayın. Özellikle renkli elbiseler bu yaza damgasını vuracak. Turuncu, sarı, kırmızı yeşil elbiseler

Küçük ve sevimli çiçeklerin süslediği parçaları, topuklu ayakkabılarınızla bir araya getirerek abartıdan uzak ve zarif bir çizgi yakalayabilirsiniz. Bu tarzınızda Yaz gecesi partisine rahatlıkla katılabilirsiniz.Sarı ve yeşil bu sezonun en top modası diyebiliriz. Sarının üst tonlarından da turuncu rengini baya ön planda göreceğiz.Rüzgar ile uçuşan elbiseleriniz, size yazın sıcaklığını hissettirmeden güzel yaz akşamları yaşatacağından eminiz.

Önden düğmeli elbiseler,kruvaze elbiseler ve renk bloklu elbiseler bu yazın vazgeçilmez modasını oluşturuyor. Peki Alaçatı’nın akşam serinliğinde bu elbiseleri nasıl kombinlerim diye kara kara düşünüyorsanız hemen size bir ip ucu verelim; basic kot ceketleriniz ve beyaz sneakerlarınızla akşam kombinleri yaparak göz alıcı stile sahip olmak çok kolay olacak.

Bu yaz çiçekli elbiseler, geometrik desenli elbiseler ve renkli elbiseler çokça ön planda olacak. Yaz akşamlarına bu renkler de yakışmaz mı zaten! Güneşten yanmış, biraz bronz biraz kırmızı vücudunuza en çok yakışan renklerle alacatistili.com adresinden aradığınız tüm yazlık elbiseleri bulabilirsiniz.

                                                                                   
 

Yaz akşamlarının sokak modasına uyum sağlamak istiyorsanız gardrobunuzda en az iki elbise modeli olmalı. Yaz günlerinden gündüzden geceye en iyi giysiniz elbise olacağı konusunda iddialıyız. Bu sezonun en trendi plise elbiseler, önden düğmeli renkli elbiseler, iki yandan yırtmaçlı ve kruvaze elbiseleri çokça hem sahillerde hem sokaklarda göreceğiz.

Tek parça ile bu yaz gecelerinin en şık kadını olmak sandığınızdan çok kolay olacak. Snekarlarınızla, sandaletleriniz veya topuklu ayakkabılarınızla birlikte kombinlenecek en kolay parça olduğunu hepimiz biliyoruz aslında. Yalnızca o sezonun modasını bilmiyor olduğumuzda baya zorluk çekebiliyoruz. Eskiden sadece topuklu ayakkabılar ile kombinlenmesi gerektiğini düşündüğümüz kısa veya uzun elbiseler bu sezon sandeleti bırakın ugly sneaker dediğimiz çirkin spor ayakkabılarla da çokça kombinlenecek. Sandaletlerinizle Alaçatı sahillerinde, sneakerlerınız ile de alaçatının taş, cumbalı sokaklarında rahatça dolaşabilecek, yaz sıcağının keyfini siz çıkaracaksınız.

Püsküllü elbiselere hareket katan püskül detayları da bu yaz sezonunda çokça göreceğiz.  Püskül detaylı bir elbiseniz ile beyaz bir sandaleti kombinleyebilirsiniz. Özellikle hareketli yaz akşamlarında saat 7 de başlayan ve sabaha kadar süren tatil gecelerinizde hem stil sahibi, hem şık hem de rahat olmanız kaçınılmaz isteklerinizden olacak. Ama unutmayın stiliniz sizin tamamladığınız şeklinde olacak.


*** (2018-06-28)
neden 42 bedenler yok
Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız