ELBİSE

Her stile ve kişiye uygun  kadınların en büyük kurtarıcısı olarak görünün Triko Elbiseler

Mükemmel bir kült parça olan siyah elbise her zaman zarif ve sade bir hava verir. Kolsuz, uzun kollu, cep detaylı, kumaş,triko elbise hiç farketmez içerisinde kuşkusuz kendimizi en iyi hissetiğimiz parça. Ve her kadın dolabında en az üç tane elbise  olduğunu iddia edebiliriz.

Her zaman hayatımızın içinde olan ama son yıllarda en büyük trendler arasına girmeyi başaran triko elbiseler hemen her kadının stil ikonudur. Uzun çizmeler, topuklu botlar ve kemer detayı ile çok kolay stil oluşturmaya yardımcı parça haline geldi.Triko giymenin en kolay kolay yolu altına bir sneaker ile çok kolay kombinleyebilmeniz olacak. Mini kumaş elbiselerin yerini diz altı triko elbiselerin aldığını bu sezon oldukça gördük.

Hafif soğuyan havalarda asi görünmek isteyen kadınlar Deri ceket ile stillerini ortaya koyabilirler. Örneğin; Bordo degaje yaka triko elbiselerin üzerine siyah bir deri ceket ile kombinleyerek asi bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kışın yazı özlemek, yaz sıcağında ise kış mevsimini özlemek hepimizin düşündüğü şey. Kışın renkli triko elbiseler ile yazı aratmayacak, yazında tek renk gömlek elbiseler ile kışı hissedebilirsiniz.

Alaçatı Stilinizi koruyacağınız ve her mevsim kullanılacak gömlek elbiseler de kadınların bu sezon vazgeçilmezi. Siyah bir çorap üzerine kahverengi büyük kemer ile kombinleyebileceğiniz Lacivert gömlek elbise ile gündüzden geceye şık olmak sandığınızdan çok basit.

Alaçatı Stili elbise modelleri ile gösterişli zarafeti yakalayacağınızdan emin olabilirsiniz. Düz renk triko elbiseler veya haki gömlek elbiseler ile doğallığı stilinize yansıtmanız çok kolay olacak.Tek bir parça kıyafet ile mükemmel doğallığı ortaya koyabileceğiniz triko elbiseler her mevsim ve her gün kurtarıcı görevi görecek. Son yılların en trend renkleri; haki ve mercan renkleri de Alaçatı Stlili ile stil tamamlayıcınız olmaya aday.

Haki degaje yaka elbiseler, kolları cepli mercan elbiseler ile bu sezon tüm gözleri üzerinize çekmeyi başaracaksınız. Son dönemin yüksek trednlerinden biri olan salopet tarzı elbiseler ile de hem yaz hem de kış mevsimini yaşayabilirsiniz. Salopet elbiseleri basic bir tişört ve tek renk gömlekler ile çok kolay kombinleyerek modaya ayak uydurup tüm rahatlığı üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Sokak modasının vazgeçilmezi sneakerları hayatımızın en önemli noktasına koyduk. Dolabınızda beyaz bir sneaker ve salaş triko elbiseleriniz varsa sokak stilinin en gözde kişilerinden olabilirsiniz.Salaş trikolar, bu dönem en çok sevilen akımlardan. Salaş ceketler, etekler, kazaklar ve triko elbiseler tüm özgürlüğünüzü tek parça kıyafet içerisinde yaşayabilirsiniz.

Kış aylarını kasvetli havalarında Alaçatı’yı anımsatacak mavi veya desenli renkli triko elbiseler ile bahar ayının sıcaklığını hissedebilirsiniz. Alaçatı Stili elbise modelleri ile gösterişli zarafeti yakalayacağınızdan emin olabilirsiniz. Düz renk triko elbiseler veya haki gömlek elbiseler ile doğallığı stilinize yansıtmanız çok kolay olacak.

Tek bir parça kıyafet ile mükemmel doğallığı ortaya koyabileceğiniz triko elbiseler her mevsim ve her gün kurtarıcı görevi görecek.

Size dolabınızdaki parçalara yer verirken renk skalanızı geniş tutanlardansanız kesinlikle Alaçatı Stili’nin elbise kategorisine göz atmalısınız. Birbirine iyi gelen renklerle oluşturulmuş triko elbise koleksiyonunda kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

Karakterli parçalar olarakta adlandırIlan triko elbiseler ile hem şehir hayatı hem de sokak modasına çok rahat ayak uydurabileceksiniz. Büyük kemerler triko elbiselerinizi tamamlamak için kullanacağınız birinci aksesuar olacak. Tek başına star olarak düşünülen triko elbiseler bu sezon renkli star olma yolunda ilerlettik.

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız