• 0

Stil Kurtarıcısı 2018 Aksesuar Modası

2018-04-22

Şimdiye kadar hep stil stil diyerek kendimizi anlatmaya çalıştık.  Ama stilinizi tamamlayan en önemli parçalardan bir türlü söz edemedik. İşte sıra şimdi onda! Aksesuar!

Hepimiz aslında stilin tek birşeyden oluştuğunu düşünürüz. Yani yalnızca kıyafetten. Aslında kıyafetimizi tamamlayan en büyük parçanın aksesuar olduğunu unuturuz.

Bazen bir çorap, minicik inci bir küpe veya bir saat ve çanta, En saf halile giydiğiniz bembeyaz veya siyah tek renk stilinize renk katacak ve en önemlisi stilinizi tamamlayacak karakterli parçalar olması önemli rol oynuyor.

Yaz aylarında bir gözlük bile duruşunuzu değiştirirken renkli bir çanta aksesuarı ise sizi baştan sona yenileyecek bir enerji verebilir.

Kadınların kıyafetlerini tamamlayacak en büyük etken ve enerjisini gösteren aksesuarlar başında küpe, yüzük gözlük saat ve en önemlisi çanta gelmektedir. Trend yüzükler bu yaz stilinizin saatten önce gelerek en büyük tamamlayıcı olacak.

2018 yüzük modasına baktığımızda; eklem yüzükler, serçe parmağı yüzükleri ve kavuşmayan yüzükle çok moda! Eskisi gibi büyük yüzüklerle değil daha minimal altın ve bakıra yakın yüzükler bu sezonun en moda aksesuar parçalarından.

Yüzük dışında çantalar da bu sezon en ön planda olacak aksesuar parçaları arasında yer alıyor. Ama bu sezon diğer sezonlara göre yüzüklerde olduğu gibi daha minimal tasarımlarla stil tamamlamaya çalışacağız. XS çantalar denilen minik çantalarla stilinizi tamamlayarak tüm gününüzü geçirmeye hazırlıklı olmalısınız. Sadece telefon ve minik cüzdan taşımaya bu sezon hazırlıklı olun. Tüm gereksiz eşyalarımızı evde bırakıp dışarıya bunlarla çıkacağız. Elbise ve etek modelleri ile çok kolay kombinlenecek ve stilinize renk katacak minik xs çanta modelleri sizin en büyük kurtarıcınız olacak.

Standart çantaların yanında küçük çantalar demişken; bu yılın modası bel çantalarına göz atalım biraz.

Bel çantalarında ne kadar küçük görünse de iç hacmi o kadar büyük ki içine ne koyarsanız koyun sizi rahatsız etmeyecektir. Bir cep görevi görmüşçesine rahatlığı ile sizi aşık edebilir.

Aksesuarlar arasında kolye ye geldiğimizde çantalar kadar masum olmayacak. Çantaları küçültüp kolyeleri büyütüyoruz. Basic tek renk tişörtlerinizle çok rahat bir stil oluşturabilirsiniz.

Bu sezon şapka ve kemerlerde de çok büyük değişiklikler ile karşılaşıyoruz. Ve En önemlisi şeffaflaşıyoruz.  Şeffaf dar renkli kemerle beyaz bluzunuz ile çok şık duracağına eminiz.

Sıra gözlüklere geldiğinde ise; Gözlükler de çantalar gibi çok küçüldü. Minik güneş gözlükleri yalnızca özlerinizi kapatacak kadar olsa bile o sezonun en trend sahibi kişisi siz olacaksınız kuşkusuz.

Renkli geçecek bir yazda peki bunları nasıl kombinleyeceğim derdine düşmeyin sakın! Her renkli kıyafetinizde daha düz daha küçük aksesuarlar kullanacaksınız. Sade basic stilinizle ise daha renkli büyük büyük parçalar ile kombininizi tamlayacaksınız.

Unutmadan Aksesuar denince, bir de saç aksesuarlarımız var. Kurdele tokalar geri döndü. Kocaman kocaman küçücük başımıza taktığımız kurdele tokalar bu yaz sezonunda peşimizi bırakmayacak. Bunların yanında saç stilimize en uygun aksesuar olarak göreceğimiz fularlar da artık saçlarımızda olacak. Rengarenk fularlar tek renk saçlarımızı renklendirirken bir kısmı da bileklerimizi renklendirecek. Bileklik niyetine bileklerimize takıp şık bir broş ile tutturacağımız fularlar her daim kullanılacak durumda olacak. İster boynumuza ister saçımıza ister bileğimize. Her türlü stilimizi ve kombinimizi tamamlayacağından şüpheniz olmasın.

 

 

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız