Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Siparişinizdeki tüm ürünler depomuzda bulunuyorsa, siparişinizi 24 saat içerisinde ilgili kargo firmasına teslim etmek üzere hazırlıyoruz. Siparişinizde tedarik edilmesi gereken ürünler olması durumunda kargoya teslim sürelerinde değişkenlik olabilmektedir. Böyle durumlar da sizinle irtibata geçilip bilgilendirme yapılmaktadır.

 

Kargo ücretleri nelerdir?

Siparişinize ait kargo ücreti seçmiş olduğunuz ürünlere göre değişiklik göstermektedir. Siparişinize ait kargo ücretini ödeme kısmında görebilirsiniz. 100 TL ve üzeri kargo ücreti bulunmamaktadır.

 

Kargo şubesinden teslim aldığım sipariş için kargo ücreti öder miyim?

Kargo ücretleri vermiş olduğunuz siparişinizin taşımacılık bedeli olduğu için kapınıza teslim edilmesi veya şubeden teslim alınması ile ücret farkı oluşmamaktadır.

 

Kargomu şubeden teslim alabilir miyim?

Kargo takip numaranız ile birlikte, kargo firması ile iletişime geçerek kargonuz şubeden teslim almak istediğinizi belirtebilirsiniz.

 

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Kargo firmaları hafta içi 09:00-18:00 arasında hizmet vermektedir. Hafta sonları cumartesi günü 13.00 a kadar teslimat yapılmaktadır. Resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

 

Hangi kargo firmalarıyla çalışıyorsunuz?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması UPS Kargo'dur.

 

Siparişimi nasıl takip ederim?

Üye olup siparişinizi verdikten sonra anasayfada sağ üst köşede bulunan 'Kargom Nerede' kısmına tıklayarak siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde size gönderilecek e-posta ve SMS bilgilendirmelerinde yer alan "Kargo Takip Kodunuzla" birlikte ilgili kargo firmasıyla iletişime geçerek veya web sitesini ziyaret ederek, öğrenebilirsiniz...