Modasu Tekstil San.ve Tic.Ltd.Şti

Modanın içten geldiğine inanan kurucumuz Deniz Daşçı Eyüboğlu bir kadın girişimdir. 1996 yılından beri tekstil sektöründe imalat yapmıştır. İstanbul /Bayrampaşa ilçesinde toptan satış mağazası bulunmuş ve ticarete başlamıştır.

Tasarladığı ürünlerin daha çok kişiye ulaşması için 2016 yılında ‘’Alaçatı Stili’’ markasını kurarak Online Pazar üzerinden büyümeyi hedeflemiştir. Trendyol iş ortağı ile tanışan kurucumuz   Deniz Hanım ‘’Alaçatı Stili’’  hikayesini tüm Türkiyeye göstermeyi hedeflemiştir.

İş ortaklığının başında 10 kişilik bir ekip ile dijital pazarlamaya başlayan Deniz Hanım’ın şimdi ise tamamı kendi üretimi olan ve kadın gücüne dayalı 100 kişilik bir ekiple kısa zamanda keyifli bir hizmet vermektedir. Görünürlüğü ve bilinirliği her geçen gün artan Alaçatı Stili ,büyük bir heyecanla çalışmaya ve üretmeye devam etmektedir.

Alaçatı Stilinin misyonu modayı trendleri ile birlikte en uygun fiyata sunmaktır. Rekabetçi gücü koruyarak global pazarda başarıyı artırmak , büyümeye devam ederek daha fazla istidham yaratmak en büyük hayalimizdir.Trendlerin her sezon yenilenmesi,Alaçatı Stilinin buna hızlıca ayak uydurması günlük stilinizi oluşturmanızda en büyük etkendir.

Güncel moda akımlarını hızlı bir şekilde takip etmektedir.Alaçatı Stili en şık kombinleri tasarlamak ve sokak stili konusunda kendini geliştirip müşterilerine sunmayı kendine ilke edinmiştir. Trendlerin her ince detayını takip ederek her hafta yepyeni koleksiyonlar ile modaya yön vemekte kararlıdır.Çünkü ‘’Alaçatı Kadınları’’ modanın içten geldiğini ve kıyafetin bedenin değil ruhun taşıdığına inanır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR