GÖMLEK

Zamansız İhtişamlığın simgesi; Gömlek Stili

İş hayatının vazgeçilmezi olarak bilinen gömlek kombinleri, artık yerini günlük hayata da bıraktı. Casual olarak adlandırdığımız  stil adı ile gömlekler artık tüm kombinlerde yerini alıyor. Öncelerde yalnızca iş hayatında veya özel günlerde giyilen gömlekler artık her gün bir stili tamamlıyor.Artık günlük hayatta hafta sonu dahil olmak üzere cepli gömlekler kombinlere spor bir hava katıyor. Alaçatı Stili ile sizde hem günlük stilinizde hem de ofis stilinizde kolayca kombinleyebileceğiniz gömlekler bulabilirsiniz.

Alaçatı’nın masmavi denizini andıracak mavi çift cepli gömlek ile Jean pantolonlarınızı kolayca kombinleyerek basic bir stil ortaya koyabilirsiniz. Gömlekler aslında sandığınızdan daha kolay kombinlenebilir parçalardır. Örneğin siyah beyaz kombinasyonlı bir gömleği siyah kumaş pantolon ve şık bir stilletto ile birleştirip özel bir davete gidebilir veya, bu siyah beyaz bloklu gömleği Jean ve casual bir ayakkabı ile hafta sonu şıklığı yaratabilirsiniz.

Her stil sahibi kadının giysi dolabında mutlaka bulunan ve bulunması gereken en önemli parça olan gömlekler, bu sezon renkli, desenli ve çizgili gömleklere yerini bıraktı. Artık yaz kış farketmeden her daim giyinen gömlekler herkes tarafından tercih ediliyor. Alaçatı sahilinde mini şort ve bikini üzerine giyilirken şehir hayatında ofis stilinin en büyük kurtarıcısı olarak kabul ediliyor.

Gömlek denince akla hep tek renk gömlekler gelir. Stil yapılarının değişmesi, modaya farklı akımların gelmesi ile trendlerde son yıllarda fazlası ile değişti. Bu yıl da kazaklarda olduğu gibi renkli, çizgili ve desenli gömleklerde de göreceğiz.

Özellikle kış aylarında gömlekleri çok kolay kombinleyebilirsiniz. Kazak altına giyilen gömlekler trend sıralamasında en üstte yerini aldı. Düz renk basic bir kazak ile desenli veya renkli gömlekleri içinize giyerek farklı bir hava yakalayabilirsiniz.

Cep detaylı gömlekleri tek cepli veya çift cepli gömlekler olarak kullanabilrsiniz. Tek cepli gömlekler biraz daha klasik bir kombini oluşturuken, çift cepli gömlekler daha spor ve casual bir görünüm yakalamanızı sağlayacak.

Bu sezonun en gözde kesimlerin yarasa kolu kazaklardan sonra çokça gömlekler göreceğiz. Yarasa kol gömlekler size hem rahatlığı hem de içerisinde çok şık hissedeceğiniz bir kadın kombini oluşturuyor.

Biz kadınlar her daim yaz mevsimini yaşamak isteriz. Yaz aylarının özgürlüğünü kıyafetlerimize de istemeden taşırız. O efil efil etekler, kısacık şortların üzerine yaz aylarında bile üzerimize geçirdiğimiz gömleklerin zamansız bir stil olduğunu söylemeden geçmek istemeyiz. Alaçatı stili ile kış aylarında da yaz mevsiminin  hafifliğini, özgürlüğünü ve renkliliğini stilinize yansıtmak artık çok kolay.

Renkli ve desenli gömleklerinizi jean pantolon ve kumaş pantolonlarınızla oldukça rahat kombinleyebilirsiniz. Son zamanlarda çokça moda olan kareli ceketler içerisine siyah armürlü gömleğinizle çok şık bir stil yakalayabilirsiniz. Klasik gömleklerin yanında bu sezon mendil yaka gömlekleri de çokça görüyoruz. Gündüzden geceye giyilen gömlekleri rahatça üzerinizde taşıyabilirsiniz. Gündüz casul bir outfit yaratırken. Değiştireceğiniz ayakkabı ile akşam çok şık ve sade bir kombinle özel davette rahatça yerinizi alabilirsiniz. 

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız