Bluz Modelleri

Her Mevsimde Giyilebilecek Bluz Çeşitleri

Bluz modelleri günlük hayatımızda  sıklıkla kullanmış olduğunuz giyim ürünlerinden biridir.  Bu ürünler kullanım yapılacak yere bağlı olacak şekilde farklı kumaş türleri ile üretilmiş ve her bayana  yakışacak şekilde  tasarlanmış ürünlerdir. Bluz modelleri  iş yerlerinde de okul hayatında da  sürekli olarak tercih edilen  bir ürün olduğundan dolayı,  farklı renklerde ve farklı desenlerde piyasa içerisinde rahatlıkla bulabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır.

Her Bayanın Sevdiği Şık Bluz Modelleri

Yeni sezonda da şık bluz modelleri özel günlerde kalem etek ya da kot pantolonlar ile birlikte kullanılabilen ürünlerdir. Her bedene uygun olması açısından tercih edilen bu bluzlar, aynı zamanda ceketler ve aksesuarlar ile de  kombinlenebilen ürünler arasında yer alır. Her mevsimde rahatlıkla giyebileceğiniz şık bluz modellerine internet adresimizi çevresinde yer alan kategorilerden seçim yaparak tercih edebilirsiniz.

Mevsimlik Triko Bluz Modelleri

Mevsimlik triko bluz modelleri  genellikle mevsim geçişlerinde kullanılan aynı zamanda kolay yıkanabilen ürünlerdir. Bu ürünler yırtmaçlı, kendinden aksesuarlı,  V yaka,  uzun kollu  ve astarlı olabilir. İstenilen ürünler tercihe bağlı olacak şekilde pantolon ve ceketler de kombinlenebilir. Genellikle düz renk olarak üretilen mevsimlik triko bluz modelleri, her yaştan bayana hitap edecek şekilde tasarlanmış olan ürünlerdir. Orta yaş ve üstü bayanlar bu ürünleri daha çok kullanmaktadır. Zayıf göstermesi aynı zamanda kolay temizlenebilmesi açısından sevilen ürünlerdir.

Dokuma Bluz Modelleri Nelerdir?

Bu modeller,  daha hafif olan aynı zamanda farklı desenlere sahip olan ürünlerdir. Dokuma  işlemi ile yapılan dokuma bluz modeli, örgü veya saçaklı olacak şekilde  tasarlanmış olan ürünlerdir.  Bu ürünler mevsimsel geçişleri uygun olacak şekilde üretilir. Aynı zamanda kış aylarında da sıklıkla kullanabileceğimiz ürünlerdir. Özel yapıları  sayesinde düğmeli yâda fermuarlı olarak da kullanılabilir. Aynı zamanda dokuma bluz modelleri her bedenden bayanın kullanımı yapabilmesi için büyük beden ve boyu uzun olacak şekilde üretilmiştir. Tüm renk ve model seçeneklerine sahip bluzları burada kolaylıkla bulabilecek ayrıca sevdiklerinize de özel günlerinizde de satın alabileceksiniz.

Fermuarlı Kaşkorse Bluz Kullanım Yeri

Fermuarlı kaşkorse bluz çeşitleri üretildikleri kumaş dolayısıyla hafif ürünlerdir. Önden fermuarlı,  önden ve arkadan düğmeli, pileli, omuz ve göbek detaylı, sırt dekolteli ve kol dekolteli olabilecek şekilde tasarlanmış olan kullanışlı ürünlerdir. Bu ürünleri tişörtler üzerine giyerek de kombinleyebilir, ayrıca tek olarak da tercih edebilirsiniz.

Bluzların Temizleme Koşulları Nedir?

Bluzlar kullanılan kumaşa bağlı olacak şekilde kısa programlarda yıkanabilir. Aynı zamanda etiketleri üzerinde yer alan temizleme prosedürleri dikkatli olarak uygulanabilir. Soğuk su ile yıkamak tavsiye edilir.

İhtiyacınız olan tüm bluz modellerini ulaşabilmek için firmamızın internet adresinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Tüm bütçeye uygun olan aynı zamanda büyük beden bluz modellerine de sahip olmak isteyen kullanıcılar, renk renk ve farklı desenlerde üretilen modellere kısa sürede ulaşabilir. Bu ürünler her mevsimde giyilmek için uygundur.

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız